fbpx

Qëllohet për vdekje me thikë një i ri në qendër të Fierit, në kërkim autori

Mësohet se i riu është gjetur nga kalimtarët në e zonën e ‘Zogut të Zi’ dhe është transportuar në spital pa shenja jete.

Një i ri është gjetur pa shenja jete në qytetin e Fierit gjatë pasdites së sotme.

Mësohet se i riu është gjetur nga kalimtarët në e zonën e ‘Zogut të Zi’ dhe është transportuar në spital pa shenja jete.

Mësohet se, dy të rinjtë rreth moshës 16-vjeç janë konfliktuar mes tyre.

Ndërsa nga goditja me thikë ka humbur jetën në vend Denis Vrenozi.

Policia po punon për arrestimin e autorit të ngjarjes dhe sqarimin e rrethanave.

Lër një koment