27.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Qeni pret që Anxhelina e vrarë të kthehet në shtëpi

spot_img

Tronditi të gjithë opinionin publik shqiptar dhe mbarë atë grek, vrasja e 28 vjecares shqiptare.

Në shtetin fqinj po bvëhen edicione dhe emisione speciale për këtë masakër që u bë nga dora e babait të saj Aleko Petro, osse Bardhul Guri nga Berati.

Mediat greke, teksa japin detaje të reja lidhur me krimin monstruoz, thonë se ishte Rocky, qeni i Anxhelinës ai i cili  zbuloi vendin ku babai kishte groposur vajzën për të humbur gjurmët.

Gjithashtu ata i kanë kushtuar edhe një kronikë Rockyt, i cili shfaqet në video teksa qëndron jashtë derës së shtëpisë së Anxhelinës, në pritje që ajo të kthehet. Rocky rri i trishtuar mes shiut që bie pa pushim.

Referuar raportimeve, qeni dhe Anxhelina kishin një lidhje shumë të fortë me njëri-tjetrin.

/real-news.tv/ 

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat