13.5 C
Tirana
E martë, 28 Maj, 2024

TË FUNDIT

Qeveria, fundjavë në Kukës

spot_img

Qeveria do të mblidhet në Kukës gjatë kësaj fundjave.

Kryeministri Edi Rama dhe ministrat do të kenë takime me qytetarë dhe inspektime në spitale e institucione gjatë qëndrimit në qytetin verior.

Më poshtë, agjenda e plotë e qeverisë në Kukës:

E Premte 26 Tetor
8:00 Nisja nga Tirana
11:00 Eventi i 100 fshatrave ne Shishtavec
12:30 Dreka ne Novosele
15:00 Inspektim i punimeve per ndertimin e dy urave nga ARRSH ne rrugen Kukes-Morine
15:30 Inspektim i Pikes Doganore te Morines – pike e perbashket me Kosoven
16:30 E gjithe Vemendja per ju – Anetaresime te reja – te rinjte e qarkut (Pallati i Kultures)
18:00 Feste me te rinjte (rreth 200 te rinj-te gjithe ministrat dhe zvministrat)
19:30 Darka.

E Shtune 27 Tetor
9:00 Vizite ne nje shtepi qe do te rindertohet
10:00 Inspektim i investimeve ne Spitalin rajonal te Kukesit, reparti I Mamografise
11:00 Takim me grate dhe vajzat e Kukesit per nismen e mbylljes se basteve
12:00 Mbledhja e Qeverise (Pallati i Kultures-te gjithe)
13:00 Dreka
14:30 Nisja per ne Has
15:00 Eventi i Bashkeqeverisjes ne Has dhe llogaridhenia ne nivel lokal
16:00 Kthim ne Tirane.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat