27.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Qielli i Nju Jorkut ngjyroset i gjithi blu

spot_img

Shpërthimi i një transformatori në një stacion elektrik në Queens ndriçoi qiellin e Nju Jorkut me ngjyrë blu mbrëmjen e së enjtes.

Shpërthimi dhe ngjyrosja e qiellit shkaktoi një stuhi spekulimesh në mediat sociale. Disa pyetën nëse të jashtëtokësorët kishin zbarkuar.

Zjarri shkaktoi shkëputje energjie në zonë. Fatmirësisht nuk pati të dëmtuar nga zjarri.

Qielli ngjyrë blu ishte i dukshëm deri në Manhattan dhe New Jersey./real-news.tv/

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat