fbpx

Qytetarët mbushin rrugët,festojnë borën dhe “Shën Valentinin”

Screenshot_15-3.png

Tirana këtë të dielë është zgjuar me një pamje ndryshe. Qytetarët e kryeqytetit i kanë gëzuar prezencës së borës.Ndryshe nga se ishim mësuar që të shikonim parkun Kombëtar të Liqenit Artificial ku 14 shkurti e gjende të mbushur me çifte këtë të dielë duket se më prezentë janë familjarët dhe fëmijët të cilët gëzojnë për borën.Ndër të tjera mësohet se jo vetëm parku i liqenit por dhe hapësirat e tjera të Tiranës janë dyndur nga qytetarët të cilët kanë dalë duke shijuar panoramën piktoreske të ofruar në Tiranë nga reshjet e borës.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303