fbpx

Radio ndezur, efektivët e policisë kryejnë marrëdhënie seksuale në makinën e shërbimit

policia_italiane-400x240.jpg

 

Mediat italiane raportojnë për një ngjarje të pazakont, ku  dy efektivë policie në Romë janë kapur në flagrancë duke kryer marrëdhënie seksuale në makinën e shërbimit, pasi  kishin lënë radion ndezur.

Në lidhje me këtë, mediat italiane kanë shkruar se është hapur një hetim .

Protagonistët ishin një çift i policisë rrugore. Dikush nga kolegët e tyre përfitoi nga fakti që radio u la ndezur pa dashje dhe regjistroi ngjarjen.

Më pas ai e dërgoi atë tek shefi i përgjithshëm i policisë lokale të Romës, Stefano Napoli. Tashmë ka nisur një hetim për dy efektivët e policisë që ishin në shërbim gjatë natës.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303