17.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Rama ftesë në sheshin “Skënderbej” feston sot mandatin e tretë

spot_img

Kryeministri, Edi Rama njoftoi se ditën e sotme rreth orës 18:00 në sheshin “Skënderbej” do të zhvillojë një organizim pas rezultateve të numërimit të votave, që e nxjerrin PS fituese në zgjedhjet e 25 prillit.Përmes një postimi të shkurtër në rrjetet sociale, Rama ftoi patronazhistët, koordinatorët, drejtues e anëtarë të partisë të bashkohen.“Sot në 18:00, në Sheshin Skënderbej, skuadra kampione e patronazhistëve, koordinatorëve, drejtuesve, deputetëve dhe kush të dojë, të na bashkohet për përqafimin e fitores”, shkroi ai.

Ndërkohë, pak pas mesditës duket se kanë përfunduar përgatitjet në sheshin Skënderbej. Vihet re që janë vendosur karriget me distancë nga njëra-tjetra, ndërsa Rama pritet të flasë pranë monumentit të Skënderbeut.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat