fbpx

Rama i frikësuar: Po shkoj të lë amanetet se si dihet, e kam vaksinën e tretë dhe…

ramu.jpg

Kryeministri Edi Rama ka ironizuar sot të gjithë skeptikët për vaksinën Pfizer. Në fjalën e tij në mbyllje të konferencës Rama tha se do shkonte të linte amanetet se si dihej se si do shkontë procesi vaksinimit. Ndërsa ‘sulmoi’ dhe median që publikoi lajmin se Rama është vaksinuar 2 herë dhe kjo do të ishte e treta.

“Po shkoj të lë amanetet se si dihet. Ka nga ata që thonë se e kam për herë të tretë vaksinën dhe e treta si dihet si shkon”, tha Rama duke qeshur.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303