fbpx

 “Rama ikën vetëm po e vramë”/ Ish-deputeti, Nard Ndokës: Plumbin ballit e do edhe ti

Mbrëmjen e djeshme, ish-deputeti i opozitës, Nard Ndoka bëri një deklaratë vërtetë të fortë. Ai tha se kryeministri Edi Rama “largohet vetëm po ta vrasin”.

“Me protesta nuk ikën ai, e kemi provuar me protesta, nuk ikën. Vetëm po ta vrasim”, tha dje Ndoka.

Ndërsa sot, ish-deputeti Eduart Ndocaj bën edhe një deklaratë më shokuese. Teksa ka postuar lajmin e Ndokës në rrjetet sociale, “kaubojsi” shkruan se plumbin ballit e do si Rama dhe vetë Nard Ndoka e shumë të tjerë si ai.