30.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Rama komenton protestën e opozitës te Kryeministria

spot_img

Pas tensionit dhe dhunës mes protestuesve dhe policisë te Kryeminsitria, ka ardhur reagimi i Ramës.

Kryeministri i vendit ka komentuar protestën në Tiranë dhe takimin e PS në Vlorë me anë të një fotoje, të cilën e ka shpërndarë në rrjete sociale.

Në foto, Rama e ka konsideruar protestën e opozitës duke e quajtur thjesht ‘Boja’.

“SOT – Bashkëqeverisja me njerëzit në Vlorë dhe Politika e dalë boje në Tiranë”, shkruan Rama krah fotos.

Ndërkohë, qytetarët po tentojnë të futen sërish në godinën e Kryeministrisë, ku edhe po përplasen më policinë./real-news.tv

 

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat