fbpx

Rama mesazh Bashës: Autobusin e këtij qershori e humbe, mos humb trenin e 2021

Edi-Rama-dhe-Lulzim-Basha-1.jpg

Marshimet për të rrëzuar qeverinë me kapsolla janë xhiro bosh që nuk nxjerrin askund? Përsëri respekt për Policinë e Shtetit në taksiratin që e ka zënë?Dhe një mesazh për LB: Lëri kapsollat!Autobuzin e këtij qershori e humbe po mos humb trenin e qershorit 2021!Kur do flasim??

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303