fbpx

Rama nga Prishtina: Kënaqësi të jem me Kurtin, dhe pse shumë nuk e besojnë

ramaaaa.png

Rama: Është një kënaqësi e veçantë që jam me Kurtin sot, kur ne takohemi kemi një sinergji të plotë dhe qeshim jo pak.
Kur ne kemi nisur punën me qeveritë e Kosovës kemi pasur një volum 160 mln euro të shkëmbimeve tregtare, sot volumi është 433 mln euro. E dyta është se sot në Shqipëri rezultojnë të regjistruar mbi 1 mijë subkekte nga Kosova.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303