15.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Rama nis ditën me festën e fëmijëve

spot_img

 

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur një video plot me fëmijë për të festuar ditën e fundit të këtij viti. Ai ka postuar në faqen e tij ne Facebook një video shumë të bukur të festës brenda Kryeministrisë

Ai ka përshëndetur me disa pamje të festës së organizuar në Kryeministri të fëmijëve dhe prindërve të familjeve në nevojë por dhe të fëmijëve e prindërve të stafit të Kryeministrisë. Mes fëmijëve dallohet dhe Zaho, i cili sërish nuk i ndahet vizatimeve.

“MIRËMËNGJES ?
dhe me këto momente të gëzuara mes fëmijësh e prindërish prej familjesh në nevojë, së bashku me fëmijët e prindërit e skuadrës së kryeministrisë, ju uroj të gjithëve ta kaloni sa më gëzuar sonte në familjet tuaja, ndërrimin e viteve?”, shkruan Rama.

https://www.youtube.com/watch?v=FMb-G4kNquk

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat