fbpx

Rama nxjerr videon dhe ka një mesazh për opozitën: Edhe të vdekurit i trazojnë me luftën për pushtet

edi-rama-7-770x429.png

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video nga spitali i ri i fëmijëve në Durrës, ndërsa nuk ka kursyer ironi për sulmet e opozitës sa i takon pandemisë së COVID-19 Përmes një postimi në ‘Facebook’, kreu i qeverisë thekson se opozita ‘trazon dhe të vdekurit me luftën e tyre qorre për pushtet’.

MESAZHI I RAMËS

MIRËMËNGJES 😊

dhe me këto pamje nga Spitali i ri i Fëmijëve #Durrës🏥⭐️ ku shihet qartë dallimi mes errësirës që trashëguam, prej atyre që edhe të vdekurit i trazojnë me luftën e tyre qorre për pushtet dhe ambicies tonë, për shëndetësinë e #ShqipërisëqëDuam🇦🇱 ju uroj të gjithëve një të dielë të mbarë🙏🏼

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303