fbpx

Rama nxjerr videon dhe thumbon ashpër: Është helmi më i rrezikshëm…

edi-rama3222-770x401.jpg

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video nga puna për rindërtimin e shkollës “Sami Frashëri”.

Jo vetëm kaq, por ai ka një thumb për kundërshtarët e tij ku shkruan  se hipokrizia është helmi më i rrezikshëm.

“Hipokrizia është helmi më i rrezikshëm, do të thoshte Sami Frashëri për ata që dita-ditës këmbëngulin djallëzisht në gabimet e tyre… Shkolla e re që mban emrin e tij, do të rilindë më e sigurt, më e madhe, më e bukur në truallin e shkollës së vjetër🙏”, shkruan Rama.

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/374888000619189

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303