fbpx

Rama nxjerr videon, kë falënderon kryeministri që në mëngjes?

edi-rama-1-1-770x438.png

Kryeministri i vendit, Edi Rama ka publikuar një video së fundmi në rrjete sociale. Ai ka bërë një falënderim të madh për bluzat e bardha.

Teksa ka postuar një video në ‘Facebook’ nga puna e përditshme në terren e ekipit epidemiologjik, kryeministri i uron një ditë të mbarë të gjithëve.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me një falenderim të madh për sakrificën, përkushtimin, durimin e bluzave të bardha që kryejnë testimet e qytetarëve në nevojë në banesat e tyre, ju uroj të gjithëve një ditë të mbarë🙏”, shkruan Rama.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303