fbpx

Rama prezanton projektin e radhës së qeverisë, jep lajmin e mirë

edi-rama-1-1-770x438.png

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video mëngjesin e sotëm duke zbuluar kështu një tjetër projekt të qeverisë.

Rama bën me dije se po vijon projekti për rindërtimin në qytetin e Laçit, i cili u godit rëndë nga tërmeti i vitit të kaluar.

Postimi i Ramës:

“MIRËMËNGJES

dhe me energjinë e punës nga kantieri i Rilindjes së Laçit, ju uroj një javë të mbarë e të gëzuar”, shkruan kryeministri Rama.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303