13.5 C
Tirana
E martë, 28 Maj, 2024

TË FUNDIT

Rama publikon fotot, nisen për miratim në parlament dy ligje të rëndësishme

spot_img

Kryeministri i vendit, Edi Rama me anë të një postimi në Facebook ka bërë me dije se është nisur për parlament ligji për ndalimin e basteve e kazinove elektronike pas 31 dhjetorit dhe ligji për kufizimin maksimal të kontakteve të të dënuarve me botën jashtë burgut.

U nisën për parlament ligji për ndalimin në 31 dhjetor të basteve e kazinove elektronike dhe ligji për kufizimin maksimal të kontakteve të të dënuarve për krim të organizuar me botën brenda e jashtë burgut po e po.

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat