fbpx

Rama publikon pamjet e rralla dhe jep lajmin e mirë (Video)

rama-1-1-770x419.png

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me disa pamje nga kantieri i Sheshit Shqiponja ku po zhvillohen punimet për rimodelimin e hyrjes së Tiranës.

“Mirëmëngjes dhe me këto pamje nga zemra e “Shqiponjës”, ku po hapen ditë-natë arteriet që do lehtësojnë ndjeshëm qarkullimin në hyrje të Tiranës, si edhe do t’i japin një pamje spektakolare portës hyrëse të kryeqytetit të Shqipërisë, ju uroj një ditë të mbarë”,  shkruan Rama.

Videon e gjeni te linku më poshtë:

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/1288469451536503

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303