fbpx

Rama pyet Bashën: Po Artist po, por të vërtetës si i bëhet?

rama-twitter.png

Kryeministri Edi Rama ka përdorur sërish Twitter-in dhe ironinë ndaj Lulzim Bashës, vetëm pak minuta pasi kreu i Partisë Demokratike shkroi se Edi Rama “ka krijuar një grup të posaçëm për të mbrojtur familjen kriminale Xhafaj”.

“Po Artist po, këtë aktorin mund ta gënjenit dy herë, edhe kur e futët në rrugën e burgut me filmin, edhe kur i thatë jepi, shpif për Taulantin që të shpëtosh nga burgu! Po si i bëhet të vërtetës o Artist, të vërtetës që s’ka mbushës e analist kazani që e mbulon dot? E di, në hall je”, shkruan Rama në rrjetin social.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *