fbpx

“Rama, shkatërrim psikik, serish me urgjencë në spital”

ra-1.jpg

Edhe pse Kryeministri Rama gjithnjë e ka mohuar një gjë të tillë, ish-Kryeministri Sali Berisha vijon të shkruajë në rrjetet sociale se pasardhësi i tij shkon në spital.

Sipas asaj që shkruan një qytetar në profilin e Berishës, sot në mesditë, kryeministri Rama, i shoqëruar nga dhjetëra truproja, është paraqitur në spital.

Postimi i Berishës

Overdozë apo shkatërrim nervash nga pritjet që iu rezervuan në Shkodër dhe Elbasan? Badiguardi i Norieges i vërsulet si kriminel qytetarit pranë spitalit! Turp!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

O doktorr po vija ne kombinat ke vjerri ne spitalin Amerikan 3. E gjith garda e nje super benx para spitalit. Sa nxorra tel. Per foto e i thash gruas se i paska ra infakt Edi Rames. Mu turr nje badigard sikur te jem kriminel nuk arrita te bej foto se ishin mbi 20 civila po deshe verefikoje para 1 ore ekzaktesisht ora 13 30

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303