fbpx

Rama tallet keq me Bashën, edhe pas marrëveshjes

basha-rama.jpg

Arritja e marrëveshjes për administratën zgjedhore, nuk e ka ndalur Kryeministrin Rama nga mënyra e tij tallëse kur i drejtohet Lulzim Bashës dhe PD-së.

Ja postimi i plotë në Twitter

Pas 3 vjetësh marshim e 3 netësh ngujim na sollën fjalën e fundit: “Mirë e kishim ashtu siç e kishim”😀Po mirë, unë kam menduar e mendoj që ka edhe më mirë, po meqë LBPD janë të kënaqur me kaq për zgjedhjet e ardhshme, bujrum, si ta duan ata🤗

Rëndësi ka që: LBPD do hyjë në zgjedhje me Kodin Zgjedhor siç e deshën vetë✌️ ODHIR është dakord që kjo nuk e cënon lirinë e zgjedhjeve👍BE është e kënaqur, Shqipëria s’ka më pikëpyetje në prag të vendimit për datën e nisjes zyrtare të negociatave🇦🇱🇪🇺Ah po, mbaroi edhe revolucioni😀”

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303