28.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Studenti i Arkitekturës, Ramës : Nuk kemi as dërrasë, ku shkojnë lekët tona?

spot_img

Kryeministri, Edi Rama, po zhvillon një takim tek Universiteti Politeknik me studentë të Arkitekturës dhe Urbanistikës, të cilët nisën edhe protestën studentore.

Takimi është thirrur nga vetë studentët e këtij fakulteti përmes një peticioni të firmosur.

Studenti: “Jemi studentë të Arkitekturës dhe nuk kemi një dërrasë. Nuk dimë ku shkojnë lekët tona”.

Para godinës ndërkohë gjenden dhjetëra studentë që nuk janë lejuar të futen brenda në takimin me Ramën. (real-news.tv)

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat