fbpx

Ramës i ndodh e papritura në Shijak, i japin papuçe të kuqe: Kur heq këpucët te pragu jashtë… (Foto)

edi-rama.png

Kryeministri Edi Rama ka qenë ditën e sotme në Shijak, ku një e papritur i ka ndodhur. Teksa ka qenë brenda shtëpisë  së një familjeje, Ramës i kanë dhënë një palë papuçe të kuqe.

Rama thotë se mirë që të japin papuçet po të thonë edhe më fal që nuk kemi çorape të kuqe.

“Kur heq këpucët tek pragu jashtë dhe mirë të japin papuçe të kuqe, po të thonë dhe na fal që s’kemi edhe çorape të kuqe”, shkruan Rama

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303