fbpx

Ramës mashtrues, i riu i infiltruar?

dgcfgj.png

Gjatë debatit mes kryeministrit Rama dhe studentëve në Vlorë, ditën e sotme një prej tyre iu drejtua kreut të qeverisë duke i thënë se ai takim ishte show dhe synonte që të shuante protestën

“Jeni mashtruesi më i madh në këtë vend. Kur ju jeni i aftë të mbyllni gojën Lulzim Bashës ca na keni ne? Ne jemi studentë nuk jemi dele? Ju doni ti mbyllni protestën, nuk mund të negociohet për gjëra bazë  Më fal se ju jeni i forti në këtë vend?! Tani fëmijët nuk kanë më fëmijë nga gogoli por nga ju?! Keni bërë çfarë keni bërë me popullin, ne jemi studentë. Nuk meritojmë shfaqje si tek Top Shoë.  Do jem i lumtur nëse nuk pushkatohem. Kjo është vetëm një show, pasi Kryefjala është shuani protestën”.

Ndërkohë që pas hulumtimit të medave është zbuluar se i riu quhet Arbër Dervishaj dhe rezultion se është aktivist i partisë së Koço Kokëdhimës, “Zgjidhja”.

Në foton e mëposhtme shihni që ai është shfaqur publikisht edhe nëpër takimet e rëndësishme të Kokëdhimës dhe ka mbajtur fjalime.

Lajmin e përplasjes mund ta lexoni këtu

/Real-news.tv/

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303