fbpx

Reagimi i Ledri Vulës në lidhje me tradhtinë e Pique ndaj Shakirës bëhet viral

Screenshot-523.jpg

Reperi i njohur, Ledri Vula ka reaguar pas lajmit në të cilin po thuhet se futbollisti Pique ka tradhtuar partneren e tij, këngëtaren Shakira.

Spekulime të shumta tashmë thonë se Pique ka tradhtuar Shakirën me nënën e Gavit, shokut të tij të skuadrës.Teksa ka publikuar një fotografi në Instastoryn e tij, reperi krahas lajmit ka shkruar “Me fal tjera: sma gjun topin tu q* mami”.

Pablo Gavi është 17 vjeçar dhe është një lojtarët më premtues me një të ardhme të ndritur.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303