fbpx

Reforma zgjedhore/ Përfundon takimi i Bashës me ekspertët, mësohet se…

basha.jpg

Sapo ka përfunduar takimi i kryedemokratit Basha me ekspertët demokratë të Reformës Zgjedhore.

Mësohet se demokratët kanë bërë një bilanc për punën e deritanishme të komisionit dhe mënyrën sesi do të vijojë puna e tij.

Përfundimi i reformës zgjedhore brenda një kohe sa më të shpejtë është shpallur si një nga prioritetet më të rëndësishme politike të PD dhe një mënyrë më e sigurtë për të shkuar drejt zgjedhjeve të lira e të ndershme.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303