fbpx

Reforma Zgjedhore/ Plas sherri me Vasilit dhe Gjiknurit, ndërpritet urgjent mbledhja e Këshillit Politik

Pas një debati me tone tejet të ashpra mes nënkryetarit të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili dhe bashkë-kryetarit të Komisionit për Reformën Zgjedhore, Damian Gjiknuri, është ndërprerë urgjent mbledhja e Këshillit Politik për Reformën Zgjedhore.

Vijon…