fbpx

Rëndohet bilanci, një tjetër viktimë nga aksidenti i tmerrshëm në Rrugën e Kombit

aksident-3-1.jpg

Është rënduar bilanci i viktimave në aksidentin e tmerrshëm që ndodhi pasditen e sotme në Rrugën e Kombit. Raportohet se i plagosuri, i cili u nis për ndihmë mjekësore të specializuar drejt Tiranës, ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës.

Ai kishte marrë goditje shumë të forta, pasi mjeti në të cilin udhëtonin tre të rinjtë, doli nga rruga, dhe fatkeqësisht nuk mbijetoi dot.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303