RENEA zbarkoi në Elbasan një ditë pas zgjedhjeve, çfarë ndodhi?

Forcat RENEA zbarkuan një ditë pas datës 30 qershor në qytetin e Elbasanit.

Në një bashkëpunim me Policinë e Shtetit është zbuluar një arsenal armësh të sofistikuara.

Arsenali i armëve ndodhej në Paper-Elbasan, ku policia ka sekuestruar 7 kallashnikovë, 5 pistoleta dhe fishekë./real-news.tv