21.5 C
Tirana
E enjte, 30 Maj, 2024

TË FUNDIT

Reperi i famshëm do të bëhet baba për herë të parë: Jam i emocionuar për këtë kapitull tjetër në jetën time

spot_img

Post Malone do të bëhet baba. Lajmin e bukur e konfirmoi vetë artisti duke thënë se ndihet shumë i lumtur për këtë kapitull të ri të jetës.

E dashura e reperit 26 vjeçar, të cilën e ka mbajtur larg vëmendjes së publikut, është në pritje të fëmijës së tyre të parë.

“Jam i emocionuar për këtë kapitull tjetër në jetën time, jam më i lumturi që kam qenë ndonjëherë dhe që kur mbaja mend isha i trishtuar. Koha për t’u kujdesur për trupin tim, familjen dhe miqtë e mi, dhe të përhapim sa më shumë dashuri çdo ditë.”, tha reperi.

Këngëtari dhe e dashura e tij festuan me familjen gjatë fundjavës, raporton TMZ . Gjithashtu artisti po përgatitet për albumin e tij të ri “Twelve Carat Toothache”, që do të lansohet me 3 Qershor.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat