fbpx

Reperja Rina provokon nga vaska, shfaqet topless

Reperja Rina Balaj di gjithnjë të tërheqë vëmendjen me pamjen e saj, por edhe projektet muzikore të njëpasnjëshme dhe mjaft të suksesshme. Së fundmi, ajo ka provokuar ndjekësit e saj me një foto nga vaska.

Bukuroshja shihet topless, ku pozon përpara pasqyrës.

Një pozë si e sotmja, Rina nuk kishte publikuar kurrë më herët.