27.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Reshjet e dëborës bllokojnë edhe Gramshin

spot_img

Reshjet e dëborës kanë qenë të shumta thuajse në të gjitha qytetet e Shqipërisë, ku së fundmi ka bllokuar edhe rrethin e Gramshit. Sipas banorëve, mësohet se dëbora ka arritur deri në 2 metra lartësi. Ata bëjnë me dije se autoritetet kanë filluar pastrimin e rrugëve kryesore, duke mundësuar kështu lëvizjen e lirë të qytetarëve dhe automjeteve.

Momentalisht, këshillohet që të gjithë drejtuesit e automjeteve të udhëtojnë me zinxhirë./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat