fbpx

Reshjet e shiut ‘pushtojnë’ vendin, era e fortë u shkatërron pushimet plazhistëve

Mëngjesi i sotëm ka nisur me reshje të dendura shiu si dhe erë mjaft të fuqishme. Mirëpo, ky mot i keq i ka ‘prishur’ pushimet të gjithë plazhistëve.

Era e fortë “ka marrë me vete” çadra e shezlonge, duke larguar kështu pushuesit