fbpx

Restoranti ku çmimet janë në varësi të ndjekësve në Instagram

restorant.jpg

Në Itali do të hapet një restorant ku çmimet nuk janë fikse, por në varësi të ndjekësve që keni në Instagram.

Restoranti i vëllezërve Matteo dhe Tommaso Pittarello do të ofrojë madje edhe pjata falas për ata që në rrjetin social kanë më shumë se 100 000 ndjekës.

Nga 1000-5000 ndjekës ofrohet një pjatë falas, më e lirë se ajo e porositura. Nga 5 000-10 000 ndjekës, dy pjata falas. Nga 10 000-50 000, 4 pjata falas, 50 000-100 000, 8 pjata falas dhe mbi 100 000 ndjekës, gjithçka falas.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *