fbpx

Revoltohet Adelina Ismaili :”I nuhas disa k*çka nga e shkuara”!

adddd-e1536765593914-780x439.jpg

Duket se ky fillim i ri i vitit për këngëtaren e njohur Adelina Ismaili nuk ka filluar i qetë.

Me sa duket disa gjëra nga e kaluara e kanë trazuar humorin dhe qetësinë e këngëtares e cila nëpërmjet një postimi shkruan :

“I nuhas disa k*çka nga e shkuara që ulërasin vërdallë. Jam shumë e zënë dhe e lumtur për t’u bërë sërish si gruaja që njihnit dikur. Por kush e di… Mos më bëni t’ju rikujtoj kush jam në të vërtetë!” – shkruan këngëtarja.

Nuk dihet ende personi i cili e ka provokuar këngëtaren ta shkruajë publikisht këtë gjë./real-news.tv

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *