28.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Revoltohet qytetari mbi fitoren paraprake të PS- s : “Edi Rama kriminel “(Video)

spot_img

Në një VOX-POP të realizuar nga REAL-NEWS ditën e sotme qytetarët janë pyetur, se çfarë mendimi kanë për fitoren paraprake të Partisë Socaialiste.
Mendimet e tyre kanë qënë të ndryshme disa e konsiderojnë një fitore të merituar nga EDI RAMA dhe e kanë  quajtur fitore të sigurtë deri në përfundimin e numërimit të votimve.
Por ka pasur edhe nga ata që rezultatet e votave deri në këto momente e kanë quajtur të manipuluar, njëri  prej qytetarëve është pyetur nëse mendon se këto zgjedhje kanë qënë të lira dhe të ndershme dhe
përgjigja e tij ka qënë ” Jo duke e quajtur Edi Ramën kriminel”  .

Për të ndjekur intervistën e plotë ndiqni Videon e mëposhtëme.
/real-news.tv

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat