fbpx

Rezarta Shkurta thyen rrjetin, nxjerr pamjet e ‘nxehta’: Edhe pak dhe do dal…

rezart.png

Këngëtarja Rezarta Shkurta, me videon e publikuar së fundmi në rrjetin social Instagram ka ngritur temperaturat ku shfaqet vetëm me një peshqir të cilin në një moment e ul poshtë, duke treguar gjithë kurrizin.

Shkurta ka zbuluar prej kohësh se po kujdeset për trupin e saj, duke u ushqyer sa më shëndetshëm. Në ndihmë i ka ardhur edhe mikja e saj, Aulona Musta, e rezultatet janë të dukshme.

“Mos më dobëso më, se edhe për pak do dal pa peshqir fare”, shkruan ajo bashkëngjitur me videon, duke i bërë tagg edhe Aulonës, e duke treguar se është mjaft e kënaqur me trupin e saj.

“Hahahaha. Video më e bukur që ke bërë. Mezi po pres verën”, i përgjigjet Aulona.

rez rez1 rez2
<
>

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303