Rezarti kap qytetarin poshtë urës, ja çfarë po bente ai!

Aktori i humorit Rezart Veleshnja ka qenë gjithmonë prezent me batutat që të shkrijnë së qeshuri sa herë del në televizion dhe jo vetëm

Ne faqen e tij zyrtare në Instagram nuk mungojnë batuta dhe video nga jeta e përditshme e aktorit.

Në një postim të fundit ai ka kapur një qytetar poshtë urës duke kryer nevojat personale.

Mungesa e tualeteve publike i detyron qytetaret të bëjnë veprime të tilla.

Për më shumë shikoni videon më poshtë :