16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Rezultati i votave në burgun e Rrogozhinës

spot_img

Pasditen e sotme janë numëruar votat e të dënuarve në burgun e Rrogozhinës.Mësohet se në këtë institucion të vuajtjes së dënimit kanë votuar 53 të dënuar.Pas numërimit të votave, në listën e partive ka marrë shumicë votash PD 25 vota, PS 19 vota, LSI 6 vota dhe PSD 1 votë.Një fletë votimi ka rezultuar e pavlefshme gjatë numërimit.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat