33.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Rezultonte e zhdukur, gjendet 13-vjeçarja shqiptare

spot_img

Prej datës 1 shkurt, një shqiptare 13-vjeçare rezultonte e zhdukur në Angli.

Autoritetet u vendosën në kërkim të të miturës, ku ditën e sotme ajo është gjetur në Hertfordshire.

Kujtojmë që një nënë shqiptare së bashku me vajzën dhe djalin e saj pyeti një grua të panjohur për t`iu drejtuar një stacioni policor.

Menjëherë pasi mbërritën, 13-vjeçarja u zhduk nga sytë këmbët.

Nëna menjëherë publikoi të dhënat e vajzës, e quajtur Megi Bukaci ku më pas autoritetet nisën kërkimet.

Mësohet se nga hetimet janë arrestuar 5 persona, mes tyre edhe një grua./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat