27.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Ricky Martin dhe bashkëshorti i tij, prindër për herë të 3-të

spot_img

Rickey Martin, 47 vjeçari i shumë hiteve sapo na ka zbuluar se u bë baba për herë të tretë.

Ai ka postuar lajmin në llogarin e tij në Instagram ku njofton se bashkë me bashkëshortin e tij Jwan Yosef, kanë mirëpritur vajzën e tyre:

“Jemi të gëzuar të njoftojmë se jemi bërë prindër të një vajze të bukur dhe të shëndetshme, të cilën e kemi quajtur Lucia Martin-Yosef”.

https://www.instagram.com/p/BsEY2hjnRtW/

“Ka qenë një kohë e veçantë për ne dhe mezi po presim se ku do të na dërgojë ky fëmijë yjor, shkruan këngëtari.

Ricky Martin është babai i binjakëve 10-vjeçar, Matteos dhe Valentinos në vitin 2008, me çiftin që u lind nëpërmjet një zëvendësuesi.Dy vëllezirit tani u bënë me një motër./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat