Rihanna apo Nicki Minaj? Cila duket më ‘hot’ në karnavale?

Këngëtaret e njohura me famë botërore Rihanna dhe Nicki Minaj, padyshim se janë tejet të pëlqyera dhe të ndjekura nga miliona fansa gjithandej nëpër botë. Secila paraqitje që ato bëjnë, bëhet ‘hit’ tek publiku dhe te mediat rozë, duke ngritur edhe debate, shkruan Indeksonline. Së fundmi Nicki 37-vjeçare ka qenë pjesë e një karnavali në vendin e origjinës së saj, në Trinidad & Tobago.

Menjëherë u ngritën pyetje nga mediat botërore se a dukej më ‘hot’ ajo apo 32-vjeçarja Rihanna, kur ishte pjesë e një karnavali?