30.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Rihanna dhe i dashuri i saj multimilioner

spot_img

Këngëtarja e famshme Rihanna dhe i dashuri i saj multimilioner Hassan Jammel janë shfaqur bashkë së fundmi në Malibu.

Dyshja është parë në restorant duke shijuar një darkë romantike.Me shumë mundësi Rihanna dhe i dashuri i saj do i kalojnë festat pranë njëri-tjetrit.

Ata janë fotografuar teksa dilnin nga restoranti, e veshur me te zeza dhe me një palto të hedhur supeve dhe Hassan i veshur sport me të zeza.Ata dukeshin të qetë teksa bisedonin bashkë në daljen nga restoranti./real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat