33.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Rihanna feston krah të dashurit të saj bilioner

spot_img

U bë tashmë një vit që këngëtarja me famë botërore Rihanna dhe bilioneri Hassan Jameel janë bashkë në një lidhje dashurie.

Ata janë fotografuar shpesh herë bashkë dhe duken mjaft të afërt me njëri tjetrin.

Lidhja e tyre ka pasur disa ulje ngritje por duket se tani gjërat janë qetësuar.

Çifti janë fotografuar bashke teksa festojnë pranë miqve të tyre duke parë një ndeshje basketbolli.

Ylli i muzikës ‘Pop’, mban të veshur një veshje sportive me shkrimin e ekipit të preferuar ‘Lakers’./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat