fbpx

Rihanna zbulon nëse do të bashkëpunojë me Lady Gaga

gaga-rihanna-tgj.jpg

Këngëtarja e famshme Rihanna ka zbuluar se albumi i saj do të publikohet shumë shpejt dhe ka thënë për ‘T Magazine’ se stili do të jetë i tipit reggea.

Ajo gjithashtu tha se për momentin po mendonte ta quante atë ‘R9’, duke qenë se kështu kanë filluar ta quajnë të gjithë fansat e saj.

Përsa i përket bashkëpunimit të shumëpërfolur me Lady Gaga-n dhe Drake, 31-vjeçarja i ka hedhur poshtë të gjitha këto thashetheme, duke thënë se diçka e tillë nuk do ndodhë.

Pavarësisht fjalëve të Rihanna-s, fansat e saj po shpresojnë për një remix të këngës ‘Shallow’./real-news.tv

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303