fbpx

Rikthehen në ekran 2 gazetaret e njohura, ja ku do i shohim

AI.png

Do i rikthehen ekranit 2 gazetaret e njohura, Aida Shtino dhe Juela Meçani.

Aida Shtino dhe Juela Meçani, do t’I shohim tashmë në FaxNews, cdo të martë dhe të premte në orën 20 e 30, e ku do të trajtojnë tema që lidhen me politikën, e identitetin, që shpesherë është harruar dhe nëpërkëmbur.

Emisioni ”Pushteti” do të drejtohet nga gazetarja Juela Meçani dhe do të transmetohet çdo të martë në orën 20 e 30. Ndërsa emisioni “Identiteti” i gazetares Aida Shtino, që do të transmetohet çdo të premte në orën 20 e 30.

Ky do të jetë një emision me një tematikë të vecantë ku në themel do të jetë kërkimi i identitetit tone të humbur ndër shekuj, zbulimi i historive të patreguara  shqiptare dhe jo vetëm, gjithcka që është mbajtur e fshehur ndër vite, por që përbën historinë dhe identitetin e këtij kombi.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303