29.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Rikthehen Vëllezërit Jonas, marrin të dashurat në videoklip

spot_img

Thashethemet ishin të vërteta! Nick, Joe dhe Kevin janë kthyer me një këngë të re të quajtur Sucker, dhe kanë bërë një video muzikore mahnitëse që i shkon shumë për shtat këngës.

Nëse ju pëlqejnë hitet e mëparshme të trios, atëherë patjetër do të pëlqeni këtë. Kthimi i vërtetë vjen me videoklipin ku protagoniste janë Priyanka Chopra, Danielle Jonas dhe Sophie Turner.

Të tre vëllezërit  shfaqen në video dhe ajo qe e bën më të veçante janë  veshjet argëtuese dhe skenat për të qeshur me të dashurat e tyre

Video u publikua sot në mëngjes e drejtuar nga Anthony Mandler.

Shijoni videon më poshtë:

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat