fbpx

Rikthehet COVID-19 në Lushnje, shënohen 4 raste të reja…

Pas Sarandës e cila shënoi rastin e parë me COVID-19, mësohet se dhe Lushnja e cila prej kohësh nuk shënonte asnjë të infektuar, gjatë 24-orëve të fundit ka regjistruar 4 raste të reja.

Në fakt rastet nuk janë të brendshme por janë të ardhura nga Tirana, e cila është vatra kryesore e koronavirusit në Shqipëri.