fbpx

Rikthehet hiti “Kë të marr e kë të lë”, Ledjana apo Antonela? Mevlani publikon këngën e re surprizon Arjan Konomi

WhatsApp-Image-2021-03-08-at-11.30.57.jpeg

Me siguri ju kujtohet hiti i këngëtarit shqiptar, Sabiani i cili publikoi “Binjaket” dhe pjesa e cila të mbetej më shumë në mend ishte “Kë të marr e kë të lë”.

Duket se kjo këngë është rikthyer në një version të ri por kësaj rradhe jo me binjake!

Sabiani ka rikthyer këngën me një version të ri në bashkëpunim me Mevlanin “KÇK”(Kap ça t’kapësh).

Surpiza e kësaj kënge qëndron jo vetëm ke teksti që duket fiks për Mevlanin dhe pavendosmërinë e tij me Ledjanën dhe Antonelën, por edhe prezencën speciale të analistit Arjan Konomi.

Për më tepër shikoni videon në linkun e youtube më poshtë:

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303